O nas

Rozwiń
ReM_FB.jpg
RemediuM to pismo studentów naszej Uczelni. Jego początki sięgają 2006 r. W obecnej formie wydawane jest regularnie od stycznia 2011 r. Ukazuje się co 2, 3 miesiące, jako dodatek do Gazety AMG. Pismo jest bezpłatnie i można je znaleźć w głównych miejscach na terenie GUMed-u, UCK i Wydziału Biotechnologii. Każdy numer można pobrać ze strony internetowej www.remedium.gumed.edu.pl lub przeglądać na Facebooku (www.facebook.com/remedium.gumed).

Tematyka RemediuM obejmuje przede wszystkim sprawy i problemy studentów, życie Uczelni z punktu widzenia studenta, relacje z bieżących wydarzeń, studenckie porady, naukowe nowiny oraz wywiady z ciekawymi postaciami, nie tylko ze świata medycyny. RemediuM stawia sobie za cel również rozwijanie zainteresowań naukowych, kulturalnych i sportowych.

Lubisz pisać, rozmawiać z ciekawymi ludźmi albo masz coś do zaprezentowania światu? Chciałbyś zajmować się grafiką lub redakcją tekstu? Interesujesz się tym, co dzieje się na świecie i w Twojej Uczelni? RemediuM jest miejscem właśnie dla Ciebie! Dołącz do nas i twórzmy razem kolejne numery! Wystarczy wysłać e-mail na nasz adres remedium@gumed.edu.pl.

RemediuM w skrócie:
  • 2-3 miesięcznik studencki GUMed i MW Biotechnologii,
  • objętość ok. 16 stron,
  • wywiady, poradniki, artykuły,
  • każde wydanie ma jakiś temat przewodni, ale zawartość numeru nie jest ograniczona tylko do niego.
Nakład:
  • ok. 800 egzemplarzy z Gazetą AMG
  • ok. 300 egzemplarzy za darmo w budynkach GUMed, UCK i MW Biotechnologii (lista punktów)

Jeśli nurtują Was jakieś sprawy albo widzicie problemy w czymś istotnym dla nas wszystkich, to napiszcie do nas, a postaramy się tym zająć, nie pozostawimy sprawy bez echa.